Poradnik

Jesień w domu

Z jednej strony stonowane beże i brązy, z drugiej energetyczny pomarańcz i słoneczny żółty. Wbrew pozorom jesień to bardzo kolorowa pora roku. Chcecie ją wprowadzić do wnętrza? Postawcie na inspirację naturą! Jakie kolory?

Zainspiruj się pierwszym, wrześniowym spacerem i zaproś jesienne dekoracje do swojego mieszkania. Od czego zacząć? Od koloru! Jakiego?
Jesień nieodzownie łączy się z beżami i brązami. Są to barwy na tyle bezpiecznie, że mogą spokojnie posłużyć jako baza dla kolorystycznych eksperymentów w dodatkach i akcentach. Złamany beż doskonale odnajdzie się na ścianach. Ociepli wnętrze, ale nie będzie przytłaczać. Nie jesteście fanami beżowego? Na ścianach wykorzystajcie złamane biele i odcienie kremowego. Będą pięknie współgrać z pozostałymi jesiennymi barwami. Wnętrze inspirowane jesienią to jednak przede wszystkim wnętrze naturalne. Wybierając ozdoby do mieszkania postawmy na drewno, suszone rośliny, lny i papier.

Masz pytania? zadzwoń do nas. Pomożemy w wyborze i doradzimy najlepsze rozwiązanie.

4 thoughts on “Jesień w domu

  1. Thanks for sharing. I read many of your blog posts, cool, your blog is very good.

  2. I don’t think the title of your article matches the content lol. Just kidding, mainly because I had some doubts after reading the article.

  3. I don’t think the title of your article matches the content lol. Just kidding, mainly because I had some doubts after reading the article.

  4. Your point of view caught my eye and was very interesting. Thanks. I have a question for you.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *