Poradnik

Nie ma sypialni bez łóżka

Kolekcja VALE dpo sypialni
To najważniejszy element tego pomieszczenia. Wybierając łóżko pamiętajmy o właściwym jego rozmiarze. Nikt przecież nie wypocznie porządnie na zbyt małej powierzchni. Idealna szerokość łóżka to 180, natomiast minimalna (dla dwóch osób): 140 cm. Jeśli chodzi o długość, zawsze dobierajmy ją pod względem wyższej osoby uwzględniając dodatkowe 20 cm wolnej powierzchni.

Zadbajmy również o dobry materac. Jest to bardzo ważna kwestia.
Sypialnie zazwyczaj są małymi pomieszczeniami, dlatego przy wyborze koloru łóżka kierujmy się raczej w stronę jasnych kolorów. Dzięki temu optycznie powiększymy sypialnię, a nastrój w niej panujący będzie o wiele przyjemniejszy.
Kolejnym niezbędnym wyposażeniem sypialni są komody, szafy i szafki nocne. Jeśli nie masz miejsca na dużą szafę lub komodę, postaraj się umieścić chociaż małe szafki po obu stronach łóżka. Posłużą one do odłożenia przedmiotów, które są dla nas najważniejsze w wieczornej rutynie. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, między innymi dlatego, iż w obecnych czasach niemal każdy z nas posiada budzik w telefonie. Jest to również udogodnienie dla osób, które na przykład czytają przed snem lub muszą napić się wody w nocy.

Na naszej stronie znajdziecie to czego Wam potrzeba. Zapraszamy!

logo
Masz pytania? zadzwoń do nas. Pomożemy w wyborze i doradzimy najlepsze rozwiązanie.