Pokój dziecka

Urządzając pokój naszej pociechy, niezależnie od jego płci musimy pamiętać o między innymi ścianach pomalowanych bezpiecznymi farbami najlepiej zmywalnymi i w odpowiednich kolorach. Pokój chłopca będzie różnił się pod względem kolorystycznym i nie tylko od tego dla dziewczynki. Barwy pomieszczenia dla chłopca są odrobinę ciemniejsze, dominują przede wszystkim szarości, brązy, zielenie a także odcienie niebieskiego, natomiast dziewczynka to kolor różowy, żółty.

Kontynuuj czytanie

Zestaw wypoczynkowy RAPHAEL

Komplety wypoczynkowe

Raz kupiony komplet mebli najprawdopodobniej będzie z nami przez wiele lat. Więc w jakich kolorach ma być komplet? zawsze modne są meble w neutralnych kolorach takich jak  szarości czy beże. Z drugiej strony awangardowe barwy i kształty również mogą kusić i być dobrą opcją, ponieważ wzbudzą ciekawość gości, a odmienione dobrymi dodatkami lub zmianą
koloru ściany zyskają w oczach domowników.

Kontynuuj czytanie

Kolekcja VALE dpo sypialni

Nie ma sypialni bez łóżka

To najważniejszy element tego pomieszczenia. Wybierając łóżko pamiętajmy o właściwym jego rozmiarze. Nikt przecież nie wypocznie porządnie na zbyt małej powierzchni. Idealna szerokość łóżka to 180, natomiast minimalna (dla dwóch osób): 140 cm. Jeśli chodzi o długość, zawsze dobierajmy ją pod względem wyższej osoby uwzględniając dodatkowe 20 cm wolnej powierzchni.

Kontynuuj czytanie

Meble dla Ciebie

W Meble Wawrzyniak jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w dostarczanie naszym klientom wysokiej jakości nowoczesnych mebli. Niezależnie od tego, czy szukasz nowego łóżka do spania, czy wygodnego krzesła do wypoczynku, wiesz, że podczas wizyty w naszym sklepie internetowym możesz znaleźć meble, które są właśnie dla Ciebie. Posiłki z rodziną i przyjaciółmi są lepsze, gdy wszyscy gromadzą się wokół stołu, aby zjeść razem.

Kontynuuj czytanie