Poradnik, Trendy

Tapicerowane meble modułowe w Twoim domu

Czym są meble modułowe?

Na rynku coraz częściej słyszymy o meblach modułowych alternatywie dla gotowych projektów mebli tapicerowanych.

Meble modułowe to rodzaj mebli, które budujesz z elementów-brył. Meble działają jak klocki i będą idealnym rozwiązaniem w każdym domu, ponieważ pozwalają na indywidulana konfigurację mebla i dostosować go według własnych potrzeb i gustu.

Za sprawą tapicerowanych mebli modułowych możecie Państwo stworzyć mebel dopasowany do własnych preferencji oraz do wielkości salonu. Od małej sofy w przypadku małych pokoi po narożniki aż do ogromnych narożników w kształcie litery U do większych pomieszczeń.

Meble modułowe dostosowane są dla potrzeb użytkownika, a nie odwrotnie…

Praktyczność systemów modułowych

Mebel maksymalnie spełni oczekiwania względem funkcjonalności, ponieważ to Państwo wybieracie jakie elementy powinny znaleźć się w konstrukcji mebla.

Modułowość sprawi, że będzie on oryginalny i wprowadzi unikalny styl do Państwa wnętrza. System daje nam ogromne pokłady możliwości aranżacyjnych.

Narożnik SOPRANO K1 z regulowanymi zagłówkami 5 010,00 
Narożnik MODULO VI modułowy szary 6 090,00 
Narożnik MODULO V modułowy szary 5 480,00 
Narożnik MODULO IV modułowy beżowo brązowy 3 975,00 

Najwyższa jakość

Poza ogromnym wyborem najwyższej jakości tkanin i dodatków warto również zwrócić uwagę na fakt, że meble modułowe posiadają wiele udogodnień w postaci regulowanych zagłówków czy podnóżki. Moduły mogą być wyposażone w barki ze skrzynką, szuflady, tacę na kubki, schowane pufy a także system audio czy gniazdo USB

Tylko od Państwa inwencji oraz pomysłu będzie zależało jak będzie wyglądać zestaw mebli skonfigurowany  z elementów wybranego systemu modułowego.