Poradnik

Mam mieszkanie, ale salon jest dziwnie pusty

Każdego z nas może ostatecznie dotknąć znudzenie naszym wystrojem, ale czasem znajdujemy się w sytuacji, gdzie po prostu czegoś brakuje w mieszkaniu. Doskonale rozumiemy, że zakup mebli o dużym gabarycie nie zawsze jest tym co chcecie zrobić.

Dlatego też warto czasem wspomnieć o mniejszych meblach. Jednym z pomysłów na praktyczne zagospodarowanie przestrzeni, może być zakup stolika do kawy bądź półki do zawieszenia na ścianie. Wiadomym jest, że później należałoby oba te meble czymś zapełnić,
w przypadku stolika do kawy –książką lub czasopismem; w przypadku półki – książkami, roślinami doniczkowymi,a nieraz nawet zdjęciami.
Wcześniej wspomniane rośliny doniczkowe, stanowią niesamowicie dobre wsparcie w odpowiednim gospodarowaniu przestrzenią mieszkania. Zapewne ta część z was, która zadaje pytanie „dlaczego?” z wielką chęcią przeczyta odpowiedź. Jest ona prosta.
Rośliny doniczkowe nie tylko występują w różnych rozmiarach jak np. Juka. Cechują się też sporą możliwością rozkładania na meblach jak różne rodzaje bluszczu. Stąd pomysł na rośliny jako bezinwazyjne, ale stylowe zagospodarowanie wolnego miejsca.

A dla tych, którzy obawiają się, że zapomną podlać swoją roślinkę – polecamy kaktusy 😉.

logo
Masz pytania? zadzwoń do nas. Pomożemy w wyborze i doradzimy najlepsze rozwiązanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *